O nas

Salon kosmetyczny Amanda to miejsce marzeń każdej kobiety. Znaleźć tu można zarówno usługi fryzjerskie, jak i kosmetyczne. W ramach naszej oferty, klienci i klientki mogą skorzystać z masażu oraz zabiegów laserowych. Wszystko to ma służyć poprawieniu samopoczucia, poczucia pewności siebie i zadowolenia ze swojego wyglądu.

W ramach świadczonych przez salon usług można skorzystać z różnorodnych zabiegów, w których wykorzystywany jest laser kosmetyczny IPL. Oczywiście wszystko odbywa się pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu – mgr kosmetologii i odnowy biologicznej. W skład świadczonych przez salon usług wchodzi również endermologia (jest to najskuteczniejszy system walki z cellulitem oraz modelowaniem sylwetki). W salonie oferowane są również usługi mezoterapii (koktajle odmładzające, witaminowe, nawilżające, ujędrniające). Są to zabiegi z pogranicza dermatologii i medycyny estetycznej do której jesteśmy szczególnie przygotowani pod względem kwalifikacji i sprzętu. Uzupełniające zabiegi na twarz z zakresu nawilżania, ujędrniania, przeciwzmarszczkowe, leczenia trądziku są polecane klientom według potrzeb. Wyżej wymienione usługi są wykonywane zarówno na twarz jak i ciało.

W salonie Amanda wykonuje się również zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy, podstawowe i rozszerzone (zabiegi SPA). Zabiegi podstawowe mogą być rozszerzone o stylizację paznokci (paznokcie akrylowe, żelowe – bezkwasowe LCN, hybrydowe – 80 kolorów).

Oprócz usług kosmetycznych salon Amanda oferuje kompleksowe usługi fryzjerskie: strzyżenie damskie, męskie, dzięcięce (przyjazne strzyżenie w specjalnym foteliku - autku), stylizacje dzienne i wieczorowe, koloryzacja (LOREAL, JOICO, ARTEGO), pasemka, balleyage jak również makijaże ślubne, wieczorowe i dzienne.
Klientów obsługuje wykwalifikowana kadra, która podnosi swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia – ACADEMIA OF HAIR DESIGN BERENDOWICZ I KUBLIN, SEMINARIUM JOICO, SZKOLENIE FRYZJERSKIE JOICO KOLORYSTYKA EXPERT VERO K-PAK COLOR SYSTEM.

Salon stworzony został po to by każda kobieta znalazła w nim coś dla siebie. Każda z nas ma prawo czuć się piękną, zadbaną i wyjątkową. Pomagamy w tym z całym naszym profesjonalizmem i fachowością. Pomagamy spełniać marzenia o pięknym wyglądzie i nienagannej cerze. Dokładamy wszelkich starań by odwiedzające nas klientki wychodziły nie tylko zadowolone i wypoczęte, ale również usatysfakcjonowane naszymi usługami. Stawiamy na jakość produktów, usług i doskonałą obsługę.