Peeling

Każdy zabieg zakończony jest krótkim masażem przy użyciu relaksującego kremu bogatego w składniki aktywne.

Rodzaj Cena
DIBI peeling antycelulitowy 50 zł / 30 minut
DIBI peeling na bazie alg i porostów 50 zł / 30 minut
THALMER morskie oczyszczenie 50 zł / 30 minut
OLOS Energia Bianca 50 zł / 30 minut

DIBI peeling antycelulitowy - dzięki składnikom aktywnym, kwasom AHA i soli morskiej zabieg ma działanie intensywnie złuszczające oraz antycellulitowe.

DIBI peeling na bazie alg i porostów - doskonale oczyszcza skórę, pozostawiając gładką i sprężystą. Specjalna receptura bogata w algi morskie z rodziny Laminaria i porosty, które w aktywny i efektywny sposób mobilizują procesy lipolizy w tkance podskórnej.

THALMER morskie oczyszczenie - dzięki składnikom morskim, algom oraz makro i mikroelementom skóra odzyskuje witalność i sprężystość. Po zabiegu skóra jest świetlista i niebywale gładka.

OLOS Energia Bianca - doskonale odżywczy peeling do ciała na bazie naturalnego muesli i jogurtu. Idealny do skóry suchej i dojrzałej. Skóra po zabiegu jest napięta, ujędrniona i pięknie pachnąca.

Filozofia SPA opiera się na ideale, zgodnie z którym harmonia miedzy ciałem i umysłem jest źródłem prawdziwego piękna i zdrowia. Świat SPA zaspakaja pragnienia wyrażane przez współczesnego człowieka dotkniętego niepokojem i stresem- dostarcza harmonię, zadowolenie, odprężenie, równowagę duchową i fizyczna.