Zabiegi na ciało Germaine De Capuccino

Rodzaj Cena
Zabieg perłowy na ciało 230zł + 50zł kapsuła SPA - czas 90 min
Kawowy modelująco-ujędrniający 180zł + 50 kapsuła SPA czas 90 min
Zabieg na biust 150zł czas 45 min
Zabieg czekoladowy 180zł + 50zł kapsuła SPA = 230 zł - czas 90 min

Zabieg perłowy na ciało
- intensywnie nawilża, likwiduje oznaki zmęczenia i nadaje niezwykła delikatność skórze, silnie regeneruje.

Kawowy modelująco-ujędrniający
– silnie modeluje, ujędrnia i nawilża. Przeciwdziała zwiotczeniu. Pobudzając odnowę włókien kolagenu i elastyny. Specjalnie dobrane wyciągi roślinne z ziaren kawy ułatwiają naturalny proces chudnięcia-pobudzają wydalanie tłuszczu i zapobiegają jego ponownemu odkładaniu się. Skóra staje się elastyczna, wzmocniona i doskonal nawilżona. Przyjemny okład relaksuje i nawilża.

Zabieg na biust
– aktywne składniki z grzyba (SHIITAKE) pochodzącego z górskich regionów Azji, używanego od tysięcy lat w tradycyjnej medycynie chińskiej ze względu na swoje właściwości poprawiające zdrowie-regeneruje skórę, ułatwia lepszą konserwację włókien kolagenu i elastyny. Wyciąg z ZIELIONEJ PSZENICY ma działanie silnie napinające i liftingujące, a HYDROLIZOWANE PROTEINY PSZENICY działają odżywczo, przeciwdziałają odwodnieniu skóry. Uelastyczniają, wygładzają i nawilżają. Dodatkowo zawarte ekstrakty z alg i soi zapobiegają uszkodzeniu błon komórkowych, hamują działanie enzymów rozkładających włókna kolagenowe skóry. Fitohormony przeciwdziałają starzeniu się skóry i zapobiegają utracie elastyczności.

Zabieg czekoladowy
- słodki eliksir piękności. Działa wyszczuplająco, likwiduje cellulit, wygładza, ujędrnia i nawilża skórę. Wyciąg z ziaren kakaowca pobudza organizm do produkcji endorfin, które odpowiadają za nasze samopoczucie. Mają również zdolności redukcji tłuszczu. Okład o konsystencji kremowe i ciepłej czekolady modeluje sylwetkę, eliminuje stres, relaksuje ciało i zmysły, dodając energii i witalnośc. 180 zł +50 kapsuła SPA 230 zł czas 90 min