Zabiegi spa na ciało Thalmer

Emocje, energia i zachwyt czerpane z morza, to zasady filozofii THALMER THALASSO Spa. Thalmer stworzył niezwykłe substancje, których zaletą jest ich najczystsza forma. Produkty kosmetyczne ze specjalna teksturą bogate w nowatorskie składniki aktywne pochodzą prosto z morskiego świata. Anti - Age - Ekskluzywny i intensywny zabieg przeciwzmarszczkowy zawierający Phyco- juvenineTM oraz algi Chlorella Vulgaris, pozwala skórze na nowo oddychać. Zaawansowana technologicznie hydrożelowa maska stopniowo uwalnia najcenniejsze składniki zabiegu. Dzięki jej wysoce efektywnym składnikom aktywnym skóra na nowo odzyskuje młodzieńczy wygląd.

Rodzaj Cena
KAPSUŁA SPA 180 zł + 50 kapsuła SPA 230 zł czas 90 min
Zabieg UELASTYCZNIAJĄCO - TONIZUJĄCY 180 zł + 50 zł kapsuła SPA
Zabieg NAWILŻENIE 180 zł +50 kapsuła SPA 230 zł czas 90 min
Zabieg REDUKCJA (anty-cellulit) 180 zł + 50 zł kapsuła SPA 230 zł. Czas 90 minut
Zabieg DRENAŻ 180 zł + 50 zł kapsuła SPA 230 zł. Czas 90 minut
Zabieg NUTRYMENTI DELIZIA DI RISO 180 zł + 50 kapsuła SPA 230 zł Czas 90 minut
Zabieg - ENERGIA BIANCA 180 zł + 50 kapsuła SPA 230 zł Czas 90 minut
ENERGIA BIANCA + zabieg na stopy 240 zł Czas 100 minut
PHYTODREN Zabieg antycellulitowo - drenujący Cena 160 zł czas 60 min

KAPSUŁA SPA
– wspomagające wyszczuplanie sylwetki. Doskonale usuwa toksyny z organizmu oraz przyspiesza wchłanianie się składników aktywnych stosowanych podczas zabiegów.

 

Zabieg UELASTYCZNIAJĄCO - TONIZUJĄCY
- Morskie ekstrakty pochodzące z najczystszy mórz stymulują tworzenie się kolagenu i elastyny, przywracając skórze jędrność i kompaktowość.

Zabieg NAWILŻENIE
- Zabieg stworzony aby nawilżyć skórę i przywrócić jej równowagę hydrolipidową. Przynosi intensywne i nieprzerwane nawilżenie tkankom, nadając skórze blask i świeżość.

Zabieg REDUKCJA (anty- cellulit)
- Efektywność morskich składników pozwala na nowo odkryć piękno naszego ciała. Dzięki solom mineralnym i planktonowi zabieg stymuluje rozpad zmagazynowanego tłuszczu.

Zabieg DRENAŻ
- Krople wody morskiej użyte, aby pomóc w usuwaniu nagromadzonych płynów i toksyn, przeciwdziała obrzękom oraz wyszczupla figurę.

ZABIEGI SPA NA CIAŁO OLOS

Zabieg NUTRYMENTI DELIZIA DI RISO
- zabieg modelująco– wyszczuplający na bazie protein ryżowych. Skóra po zabiegu jest wygładzona i uelastyczniona. Zabieg polecany również dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zabieg - ENERGIA BIANCA
- energetyzujący tonizująco - ujędrniający zabieg na ciało na bazie jogurtu i miodu. Doskonale odżywia skórę sucha oraz poprawia jej elastyczność, otulając ciało delikatnym jogurtowym zapachem.

ENERGIA BIANCA + zabieg na stopy
- tonizująco - ujędrniający zabieg na ciało połączony z odżywczym zabiegiem na stopy.

PHYTODREN Zabieg antycellulitowo - drenujący
- Profesjonalny zabieg o intensywnym działaniu drenującym. Zmniejsza skłonność do zatrzymywania się wody w organiźmie oraz w skuteczny sposób walczy z cellulitem i nadmiernie odkładającą się tkanka tłuszczowa, którym towarzyszą zaburzenia pracy układu krążenia.